HAYATI

Hayati Keskin

Hayati Keskin 3 D max Designer

Üç boyutlu modelleme ne işe yarar? neden ihtiyaç duyarız?

Bu istediğiniz boyutta objeleri oluşturmak için üç boyutlu bilgisayar grafikleri türüdür. Bu yapacağınız evin, dairenin, ofisin, hatta bir kasabanın yapmadan önce nasıl görüneceğini görmeniz ve tüm detayları ve nüansları dikkate almanız anlamına gelir. Ama hepsi bu değil. 3d Animasyon ileride yapacağınız mekana tüm açılardan, farklı noktalardan farklı aydınlatmada bakmanızı sağlar. Buna ek olarak, 3d render ve animasyon hiç kimsede analogu olmayacak benzersiz bireysel animasyon projeler oluşturmanızı sağlar. 3d modelleme yardımıyla sadece inşaat sektöründe değil yaşamımızdaki tüm objelerde ihtiyaç vardır. Basitçe söylemek gerekirse, 3d modelle tekniği ile yapacağınız mekanı, bir cismi önceden görmenizi ve mümkün olduğunca objektif takdir etmenizi sağlar. Bu teknolojinin mimarlar ve tasarımcılar için bir zorunluluk haline gelmesinin nedeni budur programın yardımı ile projeyi müşteriye, fikirleri tam belirgin halde aktarmak mümkündür.

Tabii 3d görselleştirme tam olarak canlı görüntünün yerini alamaz, ama harika bir alternatiftir. Çok görsel ve yararlıdır. Sadece tasarım alanında değil. Örneğin, bu teknoloji reklam ürünleri oluşturmak için kullanılır. Film sektöründe ise 3D zaten tüm dünyada popülerlik kazanmıştır.

3 d modellemenin ne işe yaradığı tamamen size kalmış bir durumdur. Bunu hobi olarak icra etmeye karar verirseniz, harika tasarımlar oluşturmanıza yarar. 3D modelleme ve görselleştirme’yi kazança sağlamak için yapacaksanız, çalışacağınız bir sürü sektör var demektir. Ülkemizde en yaygın kullanım alanı olan mimari modelleme ve görselleştirme için 3d modelleme teklonojisi kullanılır. Mimari yapıların görselleştirmesini ve katı modellemelerini 3d modelleme sayesinde yaparsınız. Yada endüstriyel alanlarda da modellemeyi kullanabilirsiniz. Anlayacağınız üretimi yapılan her obje yada benzeri durumlarda 3d modelleme ile o ürünün yada mekanın modellemesini ve görselleştirmesini yapabilirsiniz.

Çalışmalardan Örnekler

Tasarım Projelerim

Konut Modelleme

Konutlarınızın vermiş olduğunu DVG projenize ougun olarak Hazırlanması.

Yeni fikirler

Her türlü yeni fikirler ile sizlerin 3d max çalışmalarına özellikler kazandırırız.

Projeler

Projelerinize renk katmak için çok özel çalışmalar ile sizlere özel sunumlar kataloglar hazırlarız.

Düşünceler

ve görevler

3 boyutlu modellemenin merkezinden

Üst Düzey Kalite
Sunum

Kaliteli tasarımlar ve detayla müşteri memnuniyetine yaklaşım sağlamak hedefidir.

Detay
Modelleme

Bir ürünün modellemsinde detaya yer vererek sonucun gerçekçiliğini yakalar.

Güvenlik
Sizin ürünleriniz sizindir

Sizin için tasarlanan ürünler sadece sizin için belirli bir süre saklanır.

Özel çalışma
Kişiye özel

Çalışmalarımız kişiye özel olabilir bu nedenle özel çalışmalar sizler için idealdir.